Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Pompa Obiegowa Circula Pe 25/4 180

Cena: 435,00 zł

Pompa elektroniczna Circula ma szerokie zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania, klimatyzacyjnych, solarnych i pomp ciepła.
Jej zastosowanie w porównaniu z pompami sterowanymi tradycyjnie daje oszczędność energii elektrycznej nawet do 80%.
Urządzenie jest zgodne z normami europejskimi EN 60335-1 i EN 60335-2-51 oraz posiada certy.kat zgodności CE wydany przez VOV Certi.cation & Testing Laboratory w Londynie.

DANE TECHNICZNE 

- Temperatura cieczy: od 10 C do 110 C
- Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar
- Dopuszczalna temperatura otoczenia: 40
? C
- Przetłaczana ciecz: woda grzewcza wg VDI 2035 oraz woda-glikol w stosunku 1:1
- Napięcie zasilania: 220-230V (50Hz)
- Klasa ochrony: IP44
- Klasa izolacji: F
- Klasa energetyczna: A
- Współczynnik efektywności energetycznej: EEI≤0,20MATERIAŁY 

- korpus: żeliwo
- obudowa silnika: aluminium
- wirnik: tworzywo
- wał: ceramika
- łożyska: ceramika
- izolacja: pianka biodegradowalna

 

Pompy elektroniczne mogą pracować w różnych trybach:

- Auto”- tryb zalecany, w którym następuje automatyczne dostosowanie ciśnienia i wydajności pompy do zapotrzebowania ze strony instalacji. Praca w tym trybie pozwala na optymalne zużycie energii.

- HPP (high proportional pressure) - wyższy poziom charakterystyki proporcjonalnej ciśnienie-wydajność. Tryb zalecany w przypadkach, kiedy w trybie „Auto” wydajność pompy jest niewystarczająca.

- LPP (low proportional pressure) - niższy poziom charakterystyki proporcjonalnej ciśnienie- wydajność. Tryb zalecany w przypadku, kiedy w trybie „Auto” wydajność pompy jest zbyt wysoka.

- HCP (high constant pressure) - wyższy poziom charakterystyki utrzymującej stałą wysokość podnoszenia pompy niezależnie od wydajności. Tryb dla instalacji wymagających utrzymania stałego ciśnienia niezależnie od aktualnej pozycji zaworów termostatycznych.

- LCP (low constant pressure) - niższy poziom charakterystyki utrzymującej stałą wysokość podnoszenia pompy niezależnie od wydajności.

- I, II, III, tryby ręczne utrzymujące stałą wysokość obrotową pompy. W tych trybach pompa pracuje tak jak tradycyjna pompa ręczna.

- Nocny” - działa w połączeniu z trybami „Auto”, HPP, LPP, HCP, LCP. W tym trybie pompa po dwóch godzinach od chwili włączenia przechodzi w tryb pracy nocnego obniżenia wydajności ze zużyciem energii 5-10 W w zależności od wybranego trybu. Po siedmiu godzinach od przejścia w tryb obniżenia pompa automatycznie wraca do trybu sprzed tego obniżenia.

 

W komplecie z pompą znajdują się: przewód elektryczny 0,8m z wtyczką, 2 połśrubunki stalowe z uszczelkami oraz izolacja z pianki biodegradowalnej.

 


SERWIS 48H W DOMU KLIENTA

Oznacza to, że po otrzymaniu kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego,
reakcja naszych Serwisantów następuje w ciągu 2 dni roboczych.TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz rate
Ilość sztuk: